LIFESAVING - wodne ratownictwo sportowe

Współpraca


krajoweco.pl



rescuehouse.pl


Newsletter

Aby móc otrzymywać e-maile z LIFESAVING - wodne ratownictwo sportowe musisz się zarejestrować.

Colmar Cup 2009

Zawody zagraniczne
Po raz kolejny zawodnicy wzięli sprawy w swoje ręce i postarali się zorganizować wyjazd na międzynarodowe zawody ratownicze. Tym razem do Francji.
7 lutego 2009 zostały rozegrane Międzynarodowe zawody o puchar miasta Colmar. W zawodach wzięło udział 25 klubów z 6 państw. W klasyfikacji generalnej kobiet wygrała Kasperski Stephanie, a w klasyfikacji generalnej mężczyzn Illinger Michael. Polskę reprezentowało 17 zawodników z czterech drużyny (Racibórz, Skierniewice, Zgiersko Łęczyckie oraz Sochaczew) i zaprezentowali się oni bardzo dobrze - w szczególności Daniel Bugdol, który zajął drugie miejsce w klasyfikacji generalnej, a który obecnie szykuje się do Mistrzostw Śląska.

PWSZ Racibórz w składzie:
1) Daniel Bugdol
2) Klimczak Artur
3) Mazurkiewicz Bartłomiej
4) Piekara Paweł
WOPR Skierniewice w składzie:
1) Joanna Charzewska
2) Inga Cwalina
3) Olga Charzewska
4) Kacper Piguła

WOPR Zgiersko-Łęczyckie w składzie:
1) Bartczak Anna
2) Dębska Katarzyna
3) Szymczak Marta
4) Michalak Alicja
5) Szczepaniak Bartłomiej
6) Sass Mateusz
WOPR Sochaczew w składzie:
1) Krysiak Olga
2) Fils Jacek
3) Liberadzki Michał




200m z przeszkodami kobiet / mężczyzn
1. Kasperski Stephanie, DRLG Sachsen-Anhalt - 2:18.95
2. Verges Judit, Castalunya - 2:22.47
3. Goffin Aurelie, Hossegor SC - 2:24.19
...
7. Charzewska Joanna, WOPR Skierniewice - 2:27.81
14. Charzewska Olga, WOPR Skierniewice - 2:37.95
16. Krysiak Olga, WOPR Sochaczew - 2:39.07
18. Cwalina Inga, WOPR Skierniewice - 2:41.44
25. Michalak Alicja, WOPR Zgiersko-Łęczyckie - 2:46.27
1. Bugdol Daniel, PWSZ Racibórz - 2:04.25
2. Illinger Michale, Colmar ACSS - 2:06.28
3. Chassagne Roman, Colmar ACSS - 2:10.98
4. Liberadzki Michał, WOPR Sochaczew - 2:11.81
...
6. Fils Jacek, WOPR Sochaczew - 2:12.68
7. Mazurkiewicz Bartłomiej, PWSZ Racibórz - 2:12.89
18. Klimczak Artur, PWSZ Racibórz - 2:20.13
29. Piguła Kacper, WOPR Skierniewice - 2:28.69
35. Piekara Paweł, PWSZ Racibórz - 2:35.97

100m ratownik kobiet / mężczyzn
1. Vembuel Nele, Hossegor SC - 01:04.00
2. Kasperski Stephanie, DRLG Sachsen-Anhalt - 01:04.81
3. Hundt Aline, DRLG Sachsen-Anhalt - 01:07.48
...
5. Charzewska Joanna, WOPR Skierniewice - 01:07.81
8. Inga Cwalina, WOPR Skierniewice - 01:11.50
14. Bartczak Anna, WOPR Zgiersko-Łęczyckie - 01:12.03
19. Charzewska Olga, WOPR Skierniewice - 01:14.38
22. Szymczak Marta, WOPR Zgiersko-Łęczyckie - 01:15.38
30. Krysiak Olga, WOPR Sochaczew - 01:17.35
1. Bugdol Daniel, PWSZ Racibórz - 0:55.68
2. Illinger Michael, Colmar ACSS - 0:56.69
3. Klimczak Artur, PWSZ Racibórz - 01:01.33
...
6. Fils Jacek, WOPR Sochaczew - 01:02.22
13. Szczepańaki Bartłomiej, WOPR Zgiersko-Łęczyckie - 01:04.81
15. Piguła Kacper, WOPR Skierniewice - 01:05.14
35. Piekara Paweł, PWSZ Racibórz - 01:10.25
41. Mazurkiewicz Bartłomiej, PWSZ Racibórz - 01:12.17

100m ratowanie kombinowane kobiet / mężczyzn
1. Charzewska Joanna, WOPR Skierniewice - 1:22.75
2. Kasperski Stephanie, DRLG Sachsen-Anhalt - 1:23.22
3. Vanbuel Nele, Hossegor SC - 1:24.82
...
11. Cwalina Inga, WOPR Skierniewice - 1:34.52
12. Charzewska Olga, WOPR Skierniewice - 1:36.05
24. Krysiak Olga, WOPR Sochaczew - 1:40.28
1. Illinger Michael, Colmar ACSS - 1:09.27
2. Bugdol Daniel, PWSZ Racibórz - 1:13.44
3. Casas Marc, Catalunya - 1:14.86
...
10. Piguła Kacper, WOPR Skierniewice - 1:21.06
25. Klimczak Artur, PWSZ Racibórz - 1:27.59
26. Mazurkiewicz Bartłomiej, PWSZ Racibórz - 1:18.25
42. Piekara Paweł, PWSZ Racibórz - 1:35.22

100m ratownie manekina w płetwach kobiet / mężczyzn
1. Hundt Aline, DRLG Sachsen-Anhalt - 1:02.75
2. Kasperski Stephanie, DLRG Sachsen-Anhalt - 1:06.07
3. Vanbuel Nele, Hossegor SC - 1:10.06
4. Charzewska Joanna, WOPR Skierniewice - 1:10.69
5. Charzewska Olga, WOPR Skierniewice - 1:11.91
...
8. Inga Cwalina, WOPR Skierniewice - 1:13.13
9. Szymczak Marta, WOPR Zgiersko-Łęczyckie - 1:13.90
12. Bartczak Anna, WOPR Zgiersko-Łęczyckie - 1:16.02
44. Michalak Alicja, WOPR Zgiersko-Łęczyckie - 1:26.86
48. Dębska Katarzyna, WOPR Zgiersko-Łęczyckie - 1:29.32
1. Illinger Michael, Colmar ACSS - 0:53.47
2. Bugdol Daniel, PWSZ Racibórz - 0:54.50
3. Marc Julien, Colmar ACSS - 0:57.97
...
5. Szczepaniak Bartłomiej, WOPR Zgiersko-Łęczyckie - 1:00.83
8. Piguła Kacper, WOPR Skierniewice - 1:02.93
9. Piekara Paweł, PWSZ Racibórz - 1:02.95
10. Sass Mateusz, WOPR Zgiersko-Łęczyckie - 1:03.11
16. Liberadzki Michał, WOPR Sochaczew - 1:05.19
32. Fils Jacek, WOPR Sochaczew - 1:11.78
38. Klimczak Artur, PWSZ Racibórz - 1:13.37
41. Mazurkiewicz Bartłomiej, PWSZ Racibórz - 1:14.20

50m ratowanie manekina kobiet / mężczyzn
1. Kasperski Stephanie, DLRG Sachsen-Anhalt - 0:39.02
2. Vanbuel Nele, Hossegor SC - 0:39.97
3. Charzewska Joanna, WOPR Skierniewice - 0:40.03
...
8. Cwalina Inga, WOPR Skierniewice - 0:44.31
24. Bartczak Anna, WOPR Zgiersko-Łęczyckie - 0:48.42
26. Charzewska Olga, WOPR Skierniewice - 0:48.55
31. Szymczak Marta, WOPR Zgiersko-Łęczyckie - 0:51.66
1. llinger Michael, Colmar ACSS - 0:33.03
2. Casas Marc, Catalunya - 0:34.84
3. Boinot Florian, Sete MNSL - 0:35.22
...
14. Piguła Kacper, WOPR Skierniewice - 0:38.61
16. Sass Mateusz, WOPR Zgiersko-Łęczyckie - 0:38.89
19. Mazurkiewicz Bartłomiej, PWSZ Racibórz - 0:39.68
20. Piekara Paweł, PWSZ Racibórz - 0:40.89
46. Klimczak Artur, PWSZ Racibórz - 0:45.97

sztafeta 4x50 z przeszkodami kobiet / mężczyzn
1. Cataluyna - 2:10.22
2. Colmar1 - 2:15.22
3. Cannes - 2:17.37
4. WOPR Zgiersko-Łęczyckie - 2:23.55
1. Colmar1 - 1:46.91
2. PWSZ Racibórz - 1:51.41
3. Catalunya - 1:54.53

sztafeta 4x25m holowanie manekina kobiet / mężczyzn
1. Colmar1 - 1:58.40
2. Kelkhein - 2:03.53
3. Reinau1 - 2:03.64
4. WOPR Zgiersko-Łęczyckie - 2:12.18
1. Colmar1 - 1:27.12
2. Catalunya - 1:41.31
3. Martigues - 1:42.03

sztafeta 4x50m z pasem ratowniczym węgorz kobiet / mężczyzn
1. Catalunya - 02:02.22
1. Colmar - 02:02.22
3. WOPR Zgiersko-Łęczyckie - 02:04.75
1. Colmar1 - 1:36.95
2. Catalunya - 1:44.65
3. Bern SLRG - 1:52.55

Klasyfikacja generalna kobiet
1. Kasperski Stephanie, DLRG Sachsen-Anhalt - 241 pkt
2. Vanbuel Nele, Hossegor SC - 219 pkt
3. Charzewska Joanna, WOPR Skierniewice - 205 pkt
...
6. Cwalina Inga, WOPR Skierniewice - 157 pkt
9. Charzewska Olga, WOPR Skierniewice - 132 pkt
27. Bartczak Anna, WOPR Zgiersko-Łęczyckie - 71 pkt
31. Szymczak Marta, WOPR Zgiersko-Łęczyckie - 60,5 pkt
35. Krysiak Olga, WOPR Sochaczew - 52,5 pkt
44. Michalak Alicja, WOPR Zgiersko-Łęczyckie - 16 pkt
76. Dębska Anna, WOPR Zgiersko-Łęczyckie - 0pkt

Klasyfikacja generalna mężczyzn
1. Illinger Michael, Colmar ACSS - 244 pkt
2. Bugdol Daniel, PWSZ Racibórz - 194 pkt
3. Chassagne Roman, Colmar ACSS - 183 pkt
...
11. Piguła Kacper, WOPR Skierniewice - 129 pkt
21. Artur Klimczak, PWSZ Racibórz - 82 pkt
21. Fils Jacek, WOPR Sochaczew - 82 pkt
25. Mazurkiewicz Bartłomiej, PWSZ Racibórz - 73 pkt
28. Szczepaniak Bartłomiej, WOPR Zgiersko-Łęczyckie - 68 pkt
30. Piekara Paweł, PWSZ Racibórz - 64 pkt
32. Liberadzki Michał, WOPR Sochaczew - 62 pkt
33. Sass Mateusz, WOPR Zgiersko-Łęczyckie - 56 pkt

Polscy zawodnicy nie ocenili wysoko poziomu organizacyjnego zawodów we Francji. Wniosek z tego chyba taki, że możemy zapraszać zawodników z zagranicy na nasze polskie Grand Prix w Ratownictwie, a być może także Mistrzostwa Polski w Ratownictwie.

Czekamy na Wasze opinie o tych zawodach.

Szczegółowe wyniki Colmar Cup 2009 ---WYNIKI---

Zdjęcia pobrane z http://www.colmarcup.net


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

kulek
03.12.13 17:45
https://www.youtub
e.com/watch?v=KJwR
DQuIy1s taki tam trailler przed MP Smile

filipo
22.11.13 18:42
Zapraszam do śledzenia wyników z Międzynarodowego Pucharu Niemiec naszej reprezentacji polski http://www.dlrg.de
/sport/wettkaempfe
/aktueller-wettkam
pf/ergebnisse.html

Konrad
21.10.13 10:48
Wyniki całoroczne GPP --> "pliki / wyniki"

kamilq_0
15.10.13 13:59
Kiedy będą zdjęcia z zawodów z Płocka? Smile

yoshi
29.09.13 10:03
http://omegatiming
.pl/zawody/grand-p
rix-polski-w-ratow
nictwie-wodnym-run
da-iii-2013 prawy klik na "Zaproszenie" i opcja "Zapisz element docelowy jako..."

so
28.09.13 13:35
Brak zaproszenia w pliku lenex do zrobienia zgłoszenia na GP w płocku

Konrad
27.08.13 16:46
Grand Prix Moravie - Brno, 28.02-02.03.2014

Konrad
27.08.13 16:18
Międzynarodowy Puchar Niemiec - Warendorf, 21-24.11.2013

so
21.08.13 21:52
Wg informacji z Płocka najbliższe GP odbędzie się 5 października 2013

Konrad
11.07.13 16:59
Galeria zdjęć XLVII MP --> http://lifesaving.
..emId=18138

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
· www.lifesaving.pl to...
· Spotkanie integracyj...
· ustawa o bezpieczeńs...
· Odżywianie
· Ranking 2006
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Aktualnie online

· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 544
· Najnowszy użytkownik: MoniaJarosinska
Pozycjonowanie Strony