LIFESAVING - wodne ratownictwo sportowe

Współpraca


krajoweco.plrescuehouse.pl


Newsletter

Aby móc otrzymywać e-maile z LIFESAVING - wodne ratownictwo sportowe musisz się zarejestrować.

Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Ratownictwie

Zawody Polska"Zawody na których warto być"... Warto i to nie tylko ze względu na starą jak świat tradycję zawodów ratowniczych, ale także ze względu na atmosferę, poziom rywalizacji czy nawet nagrody!
Zwycięzcami zawodów zostali Agnieszka Marianek reprezentujaca Piaseczyńskie WOPR oraz Mateusz Kwaśniewski reprezentujący Ciechanowskie WOPR, a cała impreza, za sprawą sponsora- firmy Rosetex, zyskała miano "bardzo bezpiecznej"...
czytaj więcej...

Mistrzostwa Europy Juniorów, Rzym 2006

Zawody zagranicznePomimo początkowych finansowych problemów, reprezentacji Polski Juniorów udało się wyjechać do Rzymu na Mistrzostwa Europy Juniorów 2006.
Pomimo wielu dyskwalifikacji reprezentacja Polski wróciła z medalem, a lekcja techniki jaką dostali młodzi zawodnicy przyda się wszytkim polskim zawodnikom.

Podczas Mistrzostw Europy Juniorow padlo wiele wspanialych wynikow, a wsrod niech zostalo ustanowionych piec nowych Rekordow Europy Juniorów!
Bezapelacyjnymi bohaterami a zarazem wielkimi talentami okazali się włoszka Maritia Martina oraz hiszpanka Diana Moreno i hiszpan Jaime Montejo.

MUNDIAL, Sevilla 2006

Zawody zagranicznePoczatkowe trudności z wyjazdem na MUNDIAL do Hiszpani nie przeszkodziły polskim zawodnikom w przygowtowaniach do tych prestiżowych zawodów!
Po dwóch pierwszych dniach, czyli po konkurencjach basenowych, polskie drużyny w klasyfikacji generalnej uplasowały się na następujących miejscach: żeńska 5 miejsce, męska 3 miejsce...
Agnieszka Marianek oraz Anna Ciszewska okazały się "złotymi zawodniczkami" polskiej ekipy...
Okazało się, że nasi zawodnicy potrafią zdobywać medale także w konkurencjach plażowych.

PEŁNA RELACJA JUŻ WKRÓTCE!

Galeria zdjęć dostępna tutaj
Oficjalne wyniki z zawodów są dostepne w dziale pliki/wyniki lub tutaj
ostatnia aktualizacja: 1.09.2006 godz 23:00

Eliminacje Mistrzostw NIVEA Ratowników WOPR

Zawody Polska - NIVEA WOPRPodobnie jak i w ubiegłych latach, na polskich plażach zorganizowane zostały Mistrzostwa NIVEA Ratowników WOPR. Zawody te przyciągnęły ratowników z całej Polski!
Trochę gorzej było z publicznością, ale dzięki z roku na rok większemu zainteresowaniu mediów tymi zawodami, ratownikom raz jeszcze udało się pokazać z tej najlepszej strony.

Cztery turnieje eliminacyjne (Świnoujście, Kołobrzeg, Jarosłąwiec, Łeba) wyłoniły po osiem drużyn męskich i żeńskich, które następnie miały spotkać się na finałach we Władysławowie

Trójmecz Litwa-Łotwa-Polska

Zawody zagraniczne Untitled Document
All teamsPodobnie jak we wrześniu ubiegłego roku, reprezentacja Polski została zaproszona na trójmecz ratowniczy Litwa-Łotwa-Polska. Oczywiście Polacy skorzystali z zaproszenia...
Już w pierwszej konkurencji Agnieszka Marianek i Bartosz Kwestorowski dali ratownikom zza naszej wschodniej granicy wyraźny sygnał, że wygrać a naszą reprezentacją nie będzie łatwo! W kolejnych cała polska drużyna pokazała, że na tych zawodach jest to niemożliwe!

Dobra organizacja, przyjazna atmosfera, bardzo zimna woda i zwycięstwo Polski - tak zapamiętają te zawody zawodnicy, którzy mieli okazję zmierzyć się w konkurencjach ratowniczych na plaży litewskiej miejscowości Klaipeda.

XL Mistrzostwa Polski w ratownictwie wodnym

Zawody PolskaMazowsze, Śląsk, Dolny Śląsk a może ktoś jeszcze inny... Przez ostatnich kilka miesięcy takie pytanie padało nie raz i nie tylko na tej stronie... ogromne emocje, najlepsi zawodnicy, najwyższy poziom - takie właśnie były XL Mistrzostwa Polski w ratownictwie wodnym!

"Aby wygrywać trzeba bić rekordy" - takie motto wzięli sobie do serca Agnieszka Marianek oraz Marcin Pyrzyński, którzy zostali nowymi Mistrzami Polski w Ratownictwie Wodnym.
Podobnie jak w zeszłym roku, we wszystkich klasyfikacjach drużynowych, wygrała broniąca tytułu Mistrzowskiego Drużyna Mazowsza i to ona została Drużynowym Mistrzem Polski w Ratownictwie na rok 2006/2007.

Wywiad - Mateusz Kwaśniewski aktulany Mistrz Polski

Wywiady Tuż przed XL MP krótkiego wywiadu udzielił aktualny Mistrz Polski w Ratownictwie Mateusz Kwaśniewski.

"(...)Sport ratowniczy podobny jest do amatorskiego teatru; więc nieprzyzwoicie jest pchać się w nim do ról pierwszych, a odrzucać podrzędne. Wreszcie, każda rola jest dobra, byle grać ją z artyzmem i nie brać jej zbyt poważnie(...)"

VI Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w Ratownictwie Wodnym

Zawody Polska Zawodnicy reprezentujacy Piaseczyńskie WOPR Agnieszka Marianek i Przemysław Kordowski okazali się najlepszymi ratownikami na Mazowszu.
3-4 czerwca na krytej pływalni w Ciechanowie stawiło się 57 zawodników z Ciechanowa, Lublina, Piaseczna, Ostrołęki, Radomia, Warszawy i Wrocławia. Rywalizowali oni w 4 konkurencjach pływackich oraz konkurencji na łodzi wiosłowej.

Zawody, zaliczane przez zawodników do bardzo udanych, miały częściowe znaczenie przy tworzeniu składu reprezentacji Mazowsza na XL Mistrzostwa Polski w Ratownictwie.

IV Miedzynarodowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Ratownictwie Wodnym

Zawody PolskaIV Miedzynarodowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Ratownictwie Wodnym były bardzo dobrym sprawdzianem dla organizatorów, sędziów oraz zawodnikówprzd zbliżającymi się XL Mistrzostwami Polski.

3 czerwca na pływalni w Konstantynowie Łódzkim tytuł Mistrzyni Województwa Łódzkiego zdobyła Anna Pogocka (z domu Draczyńska) a tytuł mistrza Województwa Łódzkiego zdobył pływak, zawodnik Trójki Łódź Rafał Żebiałowicz.

Letnie Mistrzostwa Śląska w Ratownictwie Wodnym, Katowice 2006

Zawody Polska4 czerwca Rober Androsz i Sandra Pietrzak raz jeszcze udowodnili, że ich królowanie na Śląsku jest niepodważalne. Letnie Mistrzostwa Śląska w ratownictwie ptrzebiegły pod ich dyktando, a oni sami, już na 3 tygodnie przed MP'06 zaczęli bić swoje rekordy życiowe!
Uzyskane wyniki świadczą o tym, że ekipa ze Śląska bardzo powaznie myśli o zdobyciu najważniejszego tytułu najważniejszych zawodów w roku...

W klasyfikacji drużynowej wygrał Rybnik przed Katowicami i Knurowem.

Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Ratownictwie Wodnym

Zawody PolskaKolejne regionalne eliminacje już za nami. 27-28 maja w Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego, które wyłoniły reprezentację tego WOPRu na XL Mistrzostwa Polski.

Najlepszymi zawodnikami wygrywając klasyfikację generalną okazali się Monika Dłutkowska i Jakub Wojciechowski.

Wszystkim reprezentantom Województwa Kujawsko - Pomorskiego życzymy powodzenia na Mistrzostwach Polski!!!

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

kulek
03.12.13 17:45
https://www.youtub
e.com/watch?v=KJwR
DQuIy1s taki tam trailler przed MP Smile

filipo
22.11.13 18:42
Zapraszam do śledzenia wyników z Międzynarodowego Pucharu Niemiec naszej reprezentacji polski http://www.dlrg.de
/sport/wettkaempfe
/aktueller-wettkam
pf/ergebnisse.html

Konrad
21.10.13 10:48
Wyniki całoroczne GPP --> "pliki / wyniki"

kamilq_0
15.10.13 13:59
Kiedy będą zdjęcia z zawodów z Płocka? Smile

yoshi
29.09.13 10:03
http://omegatiming
.pl/zawody/grand-p
rix-polski-w-ratow
nictwie-wodnym-run
da-iii-2013 prawy klik na "Zaproszenie" i opcja "Zapisz element docelowy jako..."

so
28.09.13 13:35
Brak zaproszenia w pliku lenex do zrobienia zgłoszenia na GP w płocku

Konrad
27.08.13 16:46
Grand Prix Moravie - Brno, 28.02-02.03.2014

Konrad
27.08.13 16:18
Międzynarodowy Puchar Niemiec - Warendorf, 21-24.11.2013

so
21.08.13 21:52
Wg informacji z Płocka najbliższe GP odbędzie się 5 października 2013

Konrad
11.07.13 16:59
Galeria zdjęć XLVII MP --> http://lifesaving.
..emId=18138

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
· www.lifesaving.pl to...
· Spotkanie integracyj...
· ustawa o bezpieczeńs...
· Odżywianie
· Ranking 2006
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Aktualnie online

· Gości online: 3

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 544
· Najnowszy użytkownik: MoniaJarosinska
Pozycjonowanie Strony